...občas je člověk věcí jež roní slzy, věcí ukazující slabost...

Listopad 2014

This is the end

3. listopadu 2014 v 11:03 | psyDarkAngel |  Mé mozkové průjmy
Zdravím, dlouho jsem se neozvala. Tři, čtyři roky? Bůhví..

Píši sem proto, že, ač s těžkým srdcem, chci blog zrušit. Svět se změnil, já se změnila, můj život je převrácen naruby. Ty ošklivé věci, duševní pohnutky, návaly beznaděje a záchvaty paniky - všechno je pryč. Neříkám, že nadobro, jen jsem toho za tu dobu prožila tolik, až jsem, zčistajasna, dospěla. Před rokem jsem se rozešla s přítelem, se kterým jsem předtím byla dva roky, úspěšně jsem odmaturovala, chodila na jazykovou školu a nyní se mohu pyšnit tím, že jsem studentkou vysoké školy. Studuji, co mě baví, mám dostatek všeho - japonštiny, antické kultury; prostředí, vlastní pronájatý pokoj (který sdílím s nejdražší osobou na světě), dokonce i kočku a - co je pro mě ze všeho nejdůležitější - lásku svého života. Já vím, asi je to zajímavé slyšet, že po 10 měsících vztahu si může někdo být 100% jist, že našel svou spřízněnou duši, ale já to dokázala.

Z toho důvodu bych ráda smazala své hříchy z minulosti, zahrabala je a nikdy se k nim nevrátila. Vše postupně zazálohuji, přeci jenom, je to má paměť, vzpomínky atp., ale již nemám zájem se s tím ukazovat na veřejnosti. Já vím, stejně si to čtu jen já a stále dokola, ale nechtěla bych tímto blogem a jeho tajemstvím zničit svůj současný život. Tento blog zde bude fungovat asi tak ještě měsíc, než ho úplně zlikviduji. Chtěla bych si založit jiný, ne plný nenávisti k sobě a okolí. Zaměřený spíše na poezii a to krásné v nás či okolo nás. Časem bych si možná založila druhý, jakožto českou základnu pro fanoušky Kamija a jeho projektů (co dodat, stále ho baštím).

Tímto asi ukončím článek, nevím, co bych ještě napsala.

Bude se mi stýskat, tato zpovědnička byla mou záchrannou stanicí, jen s těžkým srdcem ji budu vyhazovat do zapomnění. Děkuji všem, kteří se mnou měli trpělivost, byli tu se mnou a třeba si i něco přečetli, možná jim to i v něčem pomohlo.
Je čas jít dál.

S láskou, psydarkangel