...občas je člověk věcí jež roní slzy, věcí ukazující slabost...

Únor 2011

Další fotky

27. února 2011 v 8:58 | psyDarkAngel |  Matenrou Opera
matenrou opera
Sono - zpěvmatenrou opera
Ayame - klávesy
matenrou opera
Anzi - kytara
matenrou opera
Yo - basa
matenrou opera
Yuu - bubny
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera

Fotky

26. února 2011 v 8:52 | psyDarkAngel |  Matenrou Opera
matenrou opera
...společná akce s Versailles..matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
...drobeček jeden vyzáblej..matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera
matenrou opera

II.

22. února 2011 v 11:37 | psyDarkAngel |  Lillie Charlotte II.
Tento mladý muž, jež Lillie miloval, Jérémie, byl určitě zamilován do jiné ženy. Nicméně, tyto city byly pouze jednostranné.
Navzdory tomu, neklesl do zoufalství, neboť byl podpořený jistou osobou. Tou osobou byla Lillie, ta, co pozorovala
Jérémieho svým vřelým pohledem.
To bylo právě to, jak byl trošku tupý, aby si to uvědomil. Když pochopil, co k němu Lillie cítí, bylo již pozdě - Lillie zmizela z jeho dohledu. A bylo to, jak si navzájem na sebe přenesli břímě zklamání a zoufalství.
Jérémie a Lilliina šance náhodného setkání byla krutý akt údělu. Nicméně, Jérémie se nechystal v tom zachytit. Instinktivně sledoval Lillie. Neměl žádná vodítka. Na co se spoléhal, byl jeho šestý smysl, kterým ucítil pohyb silných emocí, a na vítr, který nesl Lilliin pach… Jinými slovy, sledoval její znamení.
"Proč jsem si to neuvědomil?" mumlal si. Jérémie vypadal, jako kdyby byl zdrcený svými lítostmi.
Jak by se sama Lillie dívala teď…? Proč nemohla být upřímná o tom, jak se cítila? Nebylo to tak, že byla s Jérémiem tak krátce, a že si toho nevšiml. Navzdory tomu, proč se tím vším zdála být tak chladná…?
Pocit podrážděnosti se blížil k jeho srdci, a zdálo se, jako by plakal. Pokud si nepospíší, mohl by jí minout na podruhé. Pokud se směr větru změní, Lilliin pach a všechny její stopy budou odneseny.
Musel si pospíšit!
Čím víc toužil po Lillie, tím víc nejasné se stopy stávaly. Prchavý, usmívající se její obraz, který Jérémie měl, se změnil na takový někoho, kterého nestrpěl, aby byl o samotě.
"Lillie… Lillie Charlotte!"
Asistencí "Posla emocí", Jérémieho hořký křik vzdoroval směru větru, a křížil se se vzdáleností mezi dvěma, než dosáhl Lillie. Lillie, bohužel, si jednoduše myslela, že poslouchá věci. A protože tím byla přesvědčená, stále se pohybovala.
Lillie také musela pospíchat. Šla poměrně pomalu, přestože soumrak jasně postoupil. Najednou slunce zcela zapadlo za ohromné stromy, pohřbená uprostřed toho lesa, šance, že ztratí cestu, se stále více zvyšovaly.
Lillie Charlotte

Tribute to Brandon Lee

21. února 2011 v 12:02 | psyDarkAngel |  Brandon Lee
..Tento článek je spíš na počest Brandona Lee, než jako fanouškovská rubrika filmu Vrána (ta první jediná za něco stála :|)
...toto video už jsem udělala před dlouhou dobou, bohužel je to mé poslední (to nám někdo chytrej přeinstaloval Vistu na XP a movie maker je teď na nic..:(...a to jsem chtěla dělat videa s Lareine a Versailles - čert do toho kopni!)
...no nic, zde je:
(moc od toho nečekejte - je to na píseň od Aiden: Scavengers of the Damned, čili Požírači Prokletých)

Já vím, ten film se stal legendární hlavně kvůli smrti Brandona (budiž mu země lehká) a začalo se mluvit o tzv. prokletí..pravdou ale je, že ten film je skvělej sám o sobě a byl by i bez té tragické události...má nádhernou atmosféru...stejně tak i komiks (mám 1. vydání, to pozdější neznám, ale podle mě tam moc rozdílů nebude)..jinak obrovský plakát The Crow mám nad postelí..:)
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
Tenhle obrázek je skvělej..a ve filmu je to dokonalý, jak jenom upustí zapalovač..:)
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow
the crow

Nový rekord!

19. února 2011 v 11:41 | psyDarkAngel |  Mé mozkové průjmy
Hell-oh děcka!
Proč sem píšu?...přijde mi, že padl nový rekord!..a v čem?...no, hlavně v tom, že už jsem vás dost dlouho neobtěžovala se svými depresemi..pročítala jsem si své staré články, ty pěkné i ty nepěkné, a přijde mi, že teď už ani depresemi tolik netrpím (volejte sláva, přestože mě to zneklidňuje a očekávám jejich brzký návrat) a můj obličej již dávno neválím v bahně ponížení...ale to zase začne, jen co přítel odjede...takže se nebojte, brzy zase něco doplním..;)...pro začátek si užijte alespoň depresivní obrázek jakožto vzpomínku na slavné ztracené časy plné bolesti, melancholie, nepochopení a beznaděje..:(...
picture

Philia Preview

18. února 2011 v 7:44 | psyDarkAngel |  Versailles Philharmonic Quintet

...O.o..už se strašně moc těšim..:)

I.

15. února 2011 v 11:33 | psyDarkAngel |  Lillie Charlotte I.
Okraje oblohy se začaly barvit světlým stínem karmínu. Jak minuty minuly, táhl se soumrak blíž. To bylo to, co začalo znepokojovat dívku jdoucí samotnou podle spojité cesty skrz srdce lesů.
Její jméno bylo Lillie Charlotte.
Absolvovala nevinnou etapu dětských let dříve, a byla v choulostivém věku, kdy se po krůčkách stávala ženou. Nebyla typicky krásná, ale její dlouhé vlasy byly dokonale rovné, jako působivá tenká křivka jejích zad, a pokud by měla být popsána jedním slovem, byla půvabná. Avšak, v jejích obrovských smaragdově zelených očích, jako by vždy pobývala temnota.
Nicméně, Lilliin důvod, že chodila do lesů, nebyl přesně pro tuto "tíseň". Skryté v jejím srdci ležel důležitý pocit, a to proto, aby si mohla věčně ponechat to, co si nesla. V srdci lesa bylo zvláštní místo…. "Jezero vzpomínek", a pouze těmto vyvoleným bylo povoleno vstoupit - to bylo tam, kam směřovala.
Pochopitelně Lilliina osamělá cesta měla důvod vzniku. Bylo to mimo zoufalství, a možná beznaděj, že šla takovou dálku, ale nyní ještě jednou nesla nesmírnou naději.
Začátek toho byl poblouznění. Roztáhněme oponu tohoto příběh, z místa, kde Lillie chovala city pro jistého muže…
Jméno toho muže bylo Jérémie Florence de Jarger. Měl blonďaté vlnité vlasy, které nosil volně do pasu, a jeho oči se podobaly barvě safírů - to byl tak oslnivý, galantní vzhled, který nesl zaujetí ostatních. Lilliino srdce bylo ukradeno prvním pohledem - hluboce okouzlené tímto mužem bylo zcela přirozeně.

Kdyby byl uhranut Lillie, pak si myslím, že by se tento příběh urovnal do nějakého typického milostného příběhu. Nicméně, žena, jež měl Jérémie vyhlédnutou, vůbec nebyla Lillie. Přesně tak, pokud by Lillie měla kuráž vyznat mu své city, pak bychom mohli být uvítáni jiným průběhem událostí. Ale jak to bývá, neměla žádnou touhu vysypat na něj své city. Stačilo jí se na něj upřeně dívat, v tu samou zbožnou chvíli, kdy by si jí Jérémie všiml.
Pokud je to tak, tak proč Lillie přestala upřeně hledět na Jérémieho, a rozhodla se pustit na tuto cestu? Odpověď na to leží v Lilliině čisté duši.
Její zaslepení se změnilo dříve, než se nadálo v lásku. Následkem toho chtěla uniknout vlastnění jejích pocitů, které se stávaly více a více skutečnými, zkaženými k žárlivosti. Sledování Jérémieho otupělého někým jiným než jí, bylo něco jako pokus spolknout sušenku štěstí s bolestí a agonií uprostřed. Je to pouhá záležitost času předtím, než se sušenka rozpustí a agonie se vsákne do srdce.
Bolest v malých množstvích může být dobrou věcí, ale když se nahromadí a je ignorována, se žádným důvodem uvolnění, dlouho předtím se stává koncentrovanou a žárlivost je na světě. Žárlivost zkřiví mysl, a kazí lásku, jež by byla čistá. Pro Lillie by nebyla snesitelná.
Rozhodla se dostat přes tu lásku, spíše než jenom trvale zírat na Jérémieho by chránila city, jež k němu chovala.
To rozhodnutí se stalo bodem převratu v Lilliině cestě života. Až doposud v jejím životě neukazovala žádné slitování; od mladého věku
- však
ses rozhodl to říct - jejího života byl plný neštěstí. Bolest a utrpení a žal byly pořád spojené; taková slova jako "úděl" a "osud" byly nekonečně vázány na její srdce. Třeba ponechání snů, neudělala nic, aby je uskutečnila; jenom se nechala vést proudem. Myslela, že by až do smrti nebyla volná.
Nicméně, potkání Jérémieho způsobil v Lillie změnu. Milováním Jérémieho se stala o něco silnější, zachycující síly ve tváři, co byla v jejím vlastním srdci. Chvění oproštěné od pocitů chtění být po Jérémieho boku bylo bolestivé, ale udělala to. Láska, která zbyla, naplnila Lilliino srdce energií jít vpřed této neznámé cesty.
Dnes neměla co ztratit. Aby mohla ochraňovat lásku více pro ni drahocennou než cokoli jiného, na místě, po kterém toužila od svého dětství, že by mohla prorazit skrz jakoukoli zeď.
Zapomněla na svou úzkost a vyčerpanost, a jako kdyby ještě kromě toho v oblohách hustého lesa odsunula blížící se soumrak. Myslím, že zanedlouho, a po mnohé námaze, Lillie byla schopna dosáhnout svého cíle….
… místo, kam pouze těmto vyvoleným bylo povoleno vstoupit - Jezero vzpomínek.
Lillie Charlotte

Lillie Charlotte

15. února 2011 v 11:21 | psyDarkAngel |  Lillie Charlotte
Zřídila jsem tuto rubriku, abych se mohla podělit o příběh Lillie Charlotte. Lillie Charlotte je mini album od skupiny Lareine a vypráví příběh o nešťastné lásce. Je doprovázen písní a různými fotografiemi. Dopisy od Lillie se objevily na záznamu koncertu Lareine "Chantons l'amour" a daly mu tak určitý význam.
Tyto všechny texty jsou překlady z anglických překladů volně k nalezení na internetu. Nad těmito překlady jsem strávila svůj čas a dala jsem jim část ze sebe, proto prosím při případném KOPÍROVÁNÍ KOPÍROVAT S ODKAZEM! Děkuji
Již v překladech se vyskytovaly chyby, u Dopisů dokonce určité části chyběly z nedostatečného porozumění textu. Proto, když chyběly, jsem je rovnou vynechala, abych se vyhnula objevování pouhých polovin vět.
Překlady jsem se snažila napsat tak, aby dávaly nějaký smysl a zároveň se neodchýlily od textu. Případné připomínky, návrhy či pokárání samozřejmě vítány.
Nyní se pohodlně usaďte, vítá vás "The World Of Romance"...

Lillie Charlotte

Lillie Charlotte

New single "Philia"

5. února 2011 v 19:49 | psyDarkAngel |  Versailles Philharmonic Quintet
16. března vychází Versailles opět nový singl s názvem Philia
Preview:

Singl opět vyjde ve třech verzích:
A. Limitovaná edice obsahující:
[CD]
01.Philia
02.Judicial Noir
03.Desert Apple

[DVD ]
1.Rosen Schwert
2.PRINCESS -Revival of church-
3.Catharsis
4.Reminiscence
5.desert apple
6.Aristocrat's Symphony
7.Sympathia
philia

B. Limitovaná edice obsahující:
[CD]
01.Philia
02.Judicial Noir
03.Desert Apple

[DVD]
1.Philia (PV)
philia
C. Běžná edice obsahující:
[CD]
01.Philia
02.Judicial Noir
03.Desert Apple
philia
(tento obrázek se mi líbí nejvíc, jelikož tam neni žádnej polohlavej Masashi (pardon, ale takhle na ostatních fotkách vypadá) a navíc mi to připomíná starý dobrý časy s Kamijem ještě v Lareine)

Jinak videoklip bude pravděpodobně v tématu jejich krátkých videí "Onegai kanaete", kdy mají ani ne pěti minutová videa, kde obcházejí různé osoby a zažívají s nimi různé situace, to vše za doprovodu takové podivné osoby (ta holka v jednom videjku "rapovala", věřte mi, to nechcete vidět)
onegai kanaete