...občas je člověk věcí jež roní slzy, věcí ukazující slabost...

Proč?

20. června 2008 v 8:44 | psyDarkAngel |  Aiden
Kytarista Jake Wambold působil v kapele Aiden už od jejích začátků v roce 2003. Jak se však nyní zdá, tak ho na pódiu s touhle formací už neuvidíme.

Skupina v první řadě zrušila své turné, což zdůvodňuje následujícími slovy: "V posledních čtyřech letech jsme byli neustále na cestách. Během těch čtyř let jsme pobyli v Seattlu (domovské město kapely, pozn. red.) dohromady možná pět měsíců. To i včetně času stráveného ve studiu při nahrávání EP "Rain in Hell" a nové desky "Conviction". Dost na to, aby to kohokoliv přivedlo k šílenství a dovedlo snad jakýkoliv druh osobních vztahů na pokraj neštěstí. Všichni jsme tudíž cítili potřebu vzít si poprvé v této celé věčnosti oddych."

Zároveň Aiden oznámili, že během pauzy odejde dlouholetý kytarista Jake Wambold a skupina bude pokračovat pouze ve čtyřech.

"Tohle je jenom začátek, otevřela se nám nová kapitola a oheň, který jste viděli dříve, bude nahrazen daleko větším množstvím horlivosti," věří zbytek kapely ve světlé zítřky a na závěr dodává krátké prohlášení pro své odpůrce: "Omlouváme se všem lidem, kteří by rádi viděli, jak se rozpadneme. Můžete s nenávistí pokračovat do dalšího dne."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Forme Forme | Web | 20. června 2008 v 8:58 | Reagovat

Ahoj máš pěkný blog. ¨Koukni ke mě mám tam super videjka, ale malou návštěvnost tak prosím koukejte. Díky. A byl bych rád kdyby jste byly stálími zákazníky. Přidávání new věcí na web bude vždy když se dostanu ke svému pc.Nebo tokiohotel-de.unas.cz

Určitě poznáte že tyto stránky jsou výdělečněčinný tak pls.......díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama