...občas je člověk věcí jež roní slzy, věcí ukazující slabost...

Opravdová kamarádka!

27. dubna 2008 v 17:35 | psyDarkAngel |  Mé mozkové průjmy
Vždycky jsem si myslela, že nikdy nenajdu opravdovou kamarádku. Tedy až do nedávna. Doslova mi to vyrazilo dech... Povídala jsem si s rezinkou přes icq a najednou mi před očima proběhly moje myšlenkové procesy o mém ztroskotaném přátelství a najednou jsem si uvědomila proč... chyběla mu totiž upřímnost a rezinčina přátelství si vážím až moc na to, abych ho nesmyslným pokrytectvím ohrozila... tak jsem se tedy nadechla a s těžkým srdcem a strachem uvnitř se jí svěřila s mým problémem označeným jako sebepoškozování.
Když jsem si četla její odpověď, jakoby se zastavil čas... Bála jsem se, že na mě bude naštvaná, vysměje se mi, nebo na mne vychrlí faleš v převleku pochopení. Při její reakci jsem se skoro rozbrečela... To, co mi ona napsala, bych ze sebe nedokázala vypravit ani já... Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že se najde člověk, který by si dával za vinu, že to na mě nepoznal a už dřív mi nepomohl. Dokonce i matka, která o tom ví, si to vysvětluje nešťastnou láskou, ačkoliv je tohle všechno kvůli NÍ! Ale když mi rezinka odepisovala, skoro mi spadla obloha na hlavu... Tady, i kdybych se ukřičela, tak se najdou sotva dva lidi, kteří by alespoň hli brvou... Ale v rezince jsem poznala opravdového přítele, který je ochoten mi pomoct... Je škoda, že jsme od sebe tak daleko, protože je jako můj anděl... Čistá forma ochoty, obavy a upřímnosti byla z jejího projevu skutečně cítit... Dala mi naději, že všechno bude dobré, protože je tam někde v Hlinsku a chce pro mne jenom to dobré... A přesně tohle mi dává sílu, protože nejsem sama a spolu s opravdovou kamarádkou tohle všechno můžu zvládnout...
Rezinko, jsem ráda za to že tě mám, můžu se ti vždycky svěřit a hlavně ti věřit! Jsi moje slunce, které mi dává sílu, energii a odhodlání! MTMMMMMMMMMMR!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rezinka rezinka | Web | 27. dubna 2008 v 17:56 | Reagovat

Děkuji, děkuji, děkuji .. já .. já .. do očí se mi hrnou slzy .. ještě nikdy jsem nepotkala člověka, kterému by moje upřímnost nevadila, ba dokonce by mi byl za ni vděčný .. jsi úžasná, jsi osobnost .. zněnila jsi mě, otevčela jsi mi oči .. děkuji, děkuji, děkuji a nikdy nepřestanu! MTMMR! ='(

2 psyDarkAngel psyDarkAngel | 27. dubna 2008 v 18:05 | Reagovat

To ty jsi osobnost, jsi můj jediný opravdový přítel...kdybych ti měla vysvětlovat, co moc pro mě znamenáš, jenom bych se opakovala... Děkuju...za to, že tě znám...za to, že jsi...za to, JAKÁ jsi...MTMMMMMR!

3 rezinka rezinka | Web | 27. dubna 2008 v 18:27 | Reagovat

...... ='( ..........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama